Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. ZPŮSOBY DOPRAVY
ZPŮSOBY DOPRAVY

 

    
    
    
    
    
    
    

Česká pošta - Balík Do ruky 

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné: 139,- Kč

 

Česká pošta - Balík Na poštu

  

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Díky SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice , kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné: 125,- Kč

Náš tip! Mějte balíky pod kontrolou v mobilní aplikaci České pošty Pošta Online. Můžete v ní sledovat cestu zásilky krok za krokem nebo najít i kód k vyzvednutí balíku. Stahujte zdarma na www.ceskaposta.cz/uzitecne-nastroje/mobilni-aplikace 

 

 

Zásilkovna - doručení na adresu

Zásilkovna - doručení domů  je služba, která doručí balík na Vámi zvolenou adresu. Jakmile kurýr vaši zásilku naloží, Zásilkovna pošle notifikaci s informací o doručení s přesností na 90 minut. Pokud vás kurýr nezastihne, uloží vám zásilku na nejbližším výdejním místě, kde si ji můžete vyzvednout ještě tentýž den.

Oblast doručení: celá ČR

Dny doručení: pracovní dny

Doba doručení: obvykle do 3 pracovních dnů po přijetí a potvrzení objednávky

Časové rozmezí doručení: 8:00 - 18:00

V den doručení obdržíte SMS a e-mailové avízo s upřesněním času doručení. Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. 

Dopravné: 135,- Kč

Zásilkovna - osobní odběr na výdejním místě

 

Doručení:
Jakmile bude zásilka připravena na výdejním místě,  Zásilkovna upozorní SMS zprávou a emailem.

Zásilku Vám může vyzvednout osoba, která zná tajné heslo s číslem zásilky, které obdržíte  v SMS.

Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line na stránkách www.zasilkovna.cz po zadání čísla balíku, které najdete v e-mailu a SMS v den předání balíku Zásilkovně. 

Zásilku si můžete vyzvednout po dobu 7 kalendářních dnů na výdejním místě. 

Dopravné: 79,- Kč

 

 

Dopravní služba TOPTRANS - paletová přeprava udíren

skutečná cena se odvíjí od hmotnosti a vzdálenosti do místa určení v závislosti na ceníku Toptrans. Každý zákazník bude kontaktován a cena s ním bude dohodnuta.

Dopravné: od 800,- Kč

©2021 udime.cz , Veškerý použitý materiál podléhá autorským právům.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz