Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.

KONTAKT

Fečanin s.r.o.
Lednická 729/159,
690 06 Břeclav 6
tel: +420 608 46 25 46
obchod@fecanin.cz

Vážení zákazníci,

jsme potěšeni, že Vás můžeme oslovit s nabídkou našich mobilních zahradních udíren vlastní výroby. Již 11 let spolupracujeme s českými výrobci a stále pracujeme na zdokonalování zařízení pro domácí uzení. Jsme velmi rádi, a to nás pozitivně motivuje, že zájemců o uzení přibývá a moravská a česká tradice uzení masa, klobás a sýrů má stále nové příznivce.

V současné době patří firma Fečanin s.r.o. k předním českým výrobcům dřevěných zahradních udíren. Neklade si však za cíl domácí udírny vyrábět pro obchodní řetězce. Důležitý je pro nás individuální přístup ke každému zájemci o uzení. Jsme schopni a ochotni zákazníkovi odhalit vše pro a proti domácích udíren všech druhů, přípravy masa k uzení a samotného procesu uzení. Vážíme si lidské činnosti postavené na tradici našich předků. Tuto tradici hodláme udržovat a dále rozvíjet.

GDPR - ochrana osobních dat a zasílání reklamních e mailů a Newslettrů

Váš souhlas se zasíláním obchodního sdělení a Newsletters nepotřebujeme. Nebudeme Vás, přálelé uzenáři a rodinní příslušníci, nijak obtěžovat zasíláním  reklamních e-mailů. Naše udírny a vlastně všechno zboží si svého zákazníka najde. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

Leden 2019 - Co je u nás nového?

Vakuujeme!

Přinášíme další (novější než tradiční) způsob nakládání masa na uzení pomocí vakuování. Výhoda? Rychlejší naložení, vůně česneku se nešíří celou ledničkou, nepřekládáte maso v láku.  Vakuování snižuje oxidaci potravin, která ovlivňuje jejich nutriční hodnotu, chuť a celkovou kvalitu. Uzené maso je vakuově baleno často, protože barvivo je zde právě chráněno před oxidací pomocí vakuového balení - více na www.dTest.cz.

Také "bojujete" se skladováním doma vyuzeného masa, sýru a ryb? Maso zavakuujte - déle vydrží, můžete zamrazit, uchová si uzené aroma, nevysychá. Tak pojďme na to, seznamte se!! Vakuové baličky

 

Uzení na roštech v udírnách Servantes a Serpencie - čtěte zde

Rošty do udírny

 


NOVINKA - teploměr se dvěma měřícími sondami pro udírny -  naleznete zde.