Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.

KONTAKT

Fečanin s.r.o.
Na Valtické 705/72,
691 41 Břeclav 4
tel: +420608462546
obchod@fecanin.cz
obchod@fecanin.cz

Vážení zákazníci,

jsme potěšeni, že Vás můžeme oslovit s nabídkou našich mobilních zahradních udíren vlastní výroby. Již 11 let spolupracujeme s českými výrobci a stále pracujeme na zdokonalování zařízení pro domácí uzení. Jsme velmi rádi, a to nás pozitivně motivuje, že zájemců o uzení přibývá a moravská a česká tradice uzení masa, klobás a sýrů má stále nové příznivce.

V současné době patří firma Fečanin s.r.o. k předním českým výrobcům dřevěných zahradních udíren. Neklade si však za cíl domácí udírny vyrábět pro obchodní řetězce. Důležitý je pro nás individuální přístup ke každému zájemci o uzení. Jsme schopni a ochotni zákazníkovi odhalit vše pro a proti domácích udíren všech druhů, přípravy masa k uzení a samotného procesu uzení. Vážíme si lidské činnosti postavené na tradici našich předků. Tuto tradici hodláme udržovat a dále rozvíjet.

STŘEVA OPĚT V NABÍDCE

Máme radost, že jsme našli nového dodavatele kolagenních střev na uzení sýrů. Střeva mají prodlouženou trvanlivost 2 roky. A navíc - pokud  množství sýru na uzení špatně odhadnete a do slaného roztoku namočíte zbytečně více střev než bude třeba , můžete je pak nechat usušit a příště znova použít.

Vakuujeme!

Přinášíme další (novější než tradiční) způsob nakládání masa na uzení pomocí vakuování. Výhoda? Rychlejší naložení, vůně česneku se nešíří celou ledničkou, nepřekládáte maso v láku.  Vakuování snižuje oxidaci potravin, která ovlivňuje jejich nutriční hodnotu, chuť a celkovou kvalitu. Uzené maso je vakuově baleno často, protože barvivo je zde právě chráněno před oxidací pomocí vakuového balení - více na www.dTest.cz.

Také "bojujete" se skladováním doma vyuzeného masa, sýru a ryb? Maso zavakuujte - déle vydrží, můžete zamrazit, uchová si uzené aroma, nevysychá. Tak pojďme na to, seznamte se!! Vakuové baličky

 

Uzení na roštech v udírnách Servantes a Serpencie - čtěte zde

 

Rošty do udírny