Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.

KONTAKT

Fečanin s.r.o.
Na Valtické 705/72,
691 41 Břeclav 4
tel: +420608462546
obchod@fecanin.cz
obchod@fecanin.cz

 

Vážení zákazníci,

Připravili jsme pro vás praktické zápisníky pro uzenáře „Kolik čeho“ a to hned ve třech výtvarných provedeních malířky Petry Řehové. Na prvních dnou stranách vám uvádíme příklady, „Co je dobré si zapsat“ , na co nezapomenout, jaké poznatky budete potřebovat i příště. Pro tyto zápisky snad postačí 100 stran 15x15 cm (velikost zápisníku).

Posbírejte vaše staré zápisky ze šuplíků, polic, založené v knihách a ty si zapište na jedno místo. V zápisníku – žlutém jako jaro a sýr, šedivém s tematikou uzeného masa či s neutrálními piktogramy. Najdete je zde

Vakuujeme!

Přinášíme další (novější než tradiční) způsob nakládání masa na uzení pomocí vakuování. Výhoda? Rychlejší naložení, vůně česneku se nešíří celou ledničkou, nepřekládáte maso v láku.  Vakuování snižuje oxidaci potravin, která ovlivňuje jejich nutriční hodnotu, chuť a celkovou kvalitu. Uzené maso je vakuově baleno často, protože barvivo je zde právě chráněno před oxidací pomocí vakuového balení - více na www.dTest.cz.

Také "bojujete" se skladováním doma vyuzeného masa, sýru a ryb? Maso zavakuujte - déle vydrží, můžete zamrazit, uchová si uzené aroma, nevysychá. Tak pojďme na to, seznamte se!! Vakuové baličky