Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.

KONTAKT

Fečanin s.r.o.
Na Valtické 705/72
691 41 Břeclav 4
tel: +420608462546
obchod@fecanin.cz
obchod@fecanin.cz

O NÁS
Fečanin s.r.o.

 

Nosným programem společnosti Fečanin s.r.o. (provozovatelem e-shopu udime.cz) je výroba zahradních dřevěných udíren. Naše udírny jsou výsledkem několikaletého vývoje a zkušeností. V kooperaci s předními českými zpracovateli plechů  a pomocí nejmodernějších technologií (dělení kovů vodním paprskem, řezání laserem, povrchová úprava) pak vznikají výrobky, které splňují také estetické požadavky, nejen naše vysoké nároky na funkčnost. Poctivá práce truhlářů pak výsledek umocní.

Poslední novinkou je inovace vnitřního vybavení udíren a doplňků z nerez oceli.

Na našem e-shopu udime.cz jsme soustředili nabídku udíren i jiných výrobců, které máme prověřené a rádi bychom je našim zákazníkům nabídli. Materiály použité k výrobě udíren a způsob vývinu kouře jsou u každého druhu specifické, proto rádi našim zákazníkům udírny předvedeme a specifika vysvětlíme.

 


V oblasti uzenářského sortimentu se snažíme nabízet zboží, které není dostupné v běžné obchodní síti. Špičkové nakládací směsi dovážené z Maďarska, speciálně vyráběná uzenářská štěpka, koření a střívka na uzení sýrů či vlastní výroba háčků na uzení jsou toho důkazem.

 

Našim výrobkům věnujeme mimořádnou péči. Expedici vždy důkladně kontrolujeme. Ve spolupráci s přepravní společností Toptrans pak děláme vše pro bezproblémovou přepravu k zákazníkovi.